Describe the animals and birds.use:noise, brave, lazy, kind, loving, shy, friendly, domestic, wild, quiet, peaceful, curious, smart, angry, strong, brave, cute, unfriendly. Example:a hamster is a domestic animal.it is curious ...

Describe the animals and birds.use:noise, brave, lazy, kind, loving, shy, friendly, domestic, wild, quiet, peaceful, curious, smart, angry, strong, brave, cute, unfriendly. Example:a hamster is a domestic animal.it is curious and frendly
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Описания животных и птиц.использование:шум, смелый, ленивый, добрый, любящий, застенчивый, дружелюбный, домашние, дикие, тихие, спокойные, любопытные, умные, злые, сильные, смелые, милый, недружелюбно.  Пример:хомячок-домашнее животное.любопытно и доброжелательный