Describe  your  monster. Use  the  questions  below .   What is  the  name  monster ? What  does  it  look  like ? Where  does  live? What  does  it  eat ?  Is  it terrible  or  just  unusual ?  It  is  dangerous   or  friendly?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Monster"s name is Chupa. 2)It is look like a snowman 3)He live in the forest 4)It eat carrots 5)It is just unusual 6) It is friendly
Гость
Monster's name is Charlie.He looks like a small fluffy ball.He lives under the bed.He eats dust and sunlight.He is just unusual.He is friendly.