Диалог га украинском языке на тему ,,Любимое время года"на двоих .....Плииз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт Петрику -Привіт Оленко -Яка в тебе найулюбленіша пора року? -Літо, а в тебе? -В мене зима. -Чому саме ця холодна пора року? -Хоча взимку холодно в цю пору року відзначають багато веселих свят. Петрику, а чому саме літо тобі подобається? -В літку можна відпочити, погуляти з друзями, покататися в парку на велосипеді. -Мені теж подобається літо, але не так сильно як зиму. -Оленко пробач, але мені ьреба поспішати. Є не відкладені справи. До наступної зустрічі! -Бувай!