Диалог между офицанткой и поситителем. на английском языке . для 6 класса ln the coffee

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1:Welcome mister.May I help you? 2:Yes pleas,I want to order a table,could you help me? 1:With great pleasure!What table do you want,for big company or for couple? 2:For couple pleas. 1:Sure!At what time do you want came to the cafe? 2:At 17:45. 1:Right.Do you want to buy food? 2:No,I will order it later. 1:Ok,you need to pay 1500. 2:All right 1:Thank you,that you came to our cafe. 2:Goodbye.