Диалог на тему людына з якою мени прыемно спилкуватысь,на украйинський мови срочь

Диалог на тему людына з якою мени прыемно спилкуватысь,на украйинський мови срочьно пж
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт ,друже! -Привіт. -Як справи? -В мене все гараз як що незважаючи на те що я цілу неділю сидів вдома ! -А я був у бабусі ! Я там попрацював на славу . - Мені здалося що ми цілий рік не бачили ! я скучив. -я теж. -ну добре давай прощатися! тоді зустрінимося в середу о шостій біля майданчику !? -добре! -пока -пока