Did она сходила за покупками ты сделал домашние задание? я не помыла посуду они полили цветы ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Did she go shopping? Did you do your homework? I didn't wash up the dishes Did they water the flowers?
Гость
Did she go shopping? Did you do your homework? Did I wash the dish? I didn't wash the dish Did they water the flowers?