Дієприслівниковий зворот входить до складу речення: А Тепер, співаючи, дівчата тією стежкою ідуть. Б Дівчина крізь сльози безмовно кивнула головою і потисла козакові руку. В Він не стогнав, він умирав стоячи і не знав, що так ...

Дієприслівниковий зворот входить до складу речення: А Тепер, співаючи, дівчата тією стежкою ідуть. Б Дівчина крізь сльози безмовно кивнула головою і потисла козакові руку. В Він не стогнав, він умирав стоячи і не знав, що так умирають у легендах. Г З Ташані густою хвилею котилася пара, затоплюючи троянівську долину
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дієприслівниковий зворот в реченні виділяється ЗАВЖДИ, обираючи між варіантами А і Г, все таки більше схиляюсь до А, тому що слово "співаючи" виділене з обох боків