Дівчинка стояла на віддалі декілька кроків від річки. ПІДКРЕСЛІТЬ ГОЛОВНІ І ДРУГОРЯДНІ ЧЛЕНИ РЕЧЕННЯ. СРОЧНО!!!!!!! 35 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дівчинка -підмет стояла-присудок на віддалі- обставина дікілька-додаток кроків-додаток від річки обставина
Гость
Дівчина стояла - головні члени речення; інше - другорядні; Дівчина - підмет, стояла - присудок.