Для озеленення парку придбали 1520 кущів троянд.Скільки кущів залишилось після того,як троянди висадили на клумби по 50 кущів на кожну

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо я правильно зрозуміла,  вважається, що усі троянди посадил и,  а нам потрібно знайти останок. Якщо це так, рахуємо. 1520/50=30 клумб, та ще 20 кущів. Відповідь: залишилося 20 кущів.