ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ КЛЕЮ ВЗЯЛИ 2 СКЛЯНКИ КРОХМАЛЮ ТА 18 СКЛЯНОК ВОДИ.У СКІЛЬКИ РАЗІВ МЕНШЕ ВЗЯЛИ КРОХМАЛЮ,НІЖ ВОДИ?РОЗВ"ЯЖІТЬ!БУДЬ ЛАСКА!А ТАКОЖ ПОТРІБНА ЩЕ ДО ЦІЄІ ЗАДАЧІ ОБЕРНЕНА!+КОРОТКИЙ ЗАПИС.

ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ КЛЕЮ ВЗЯЛИ 2 СКЛЯНКИ КРОХМАЛЮ ТА 18 СКЛЯНОК ВОДИ.У СКІЛЬКИ РАЗІВ МЕНШЕ ВЗЯЛИ КРОХМАЛЮ,НІЖ ВОДИ?РОЗВ"ЯЖІТЬ!БУДЬ ЛАСКА! А ТАКОЖ ПОТРІБНА ЩЕ ДО ЦІЄІ ЗАДАЧІ ОБЕРНЕНА!+КОРОТКИЙ ЗАПИС.
Гость
1) 18/2=9(скл.) - взяли менше крохмалю, ніж води  Відповідь: на 9 склянок обернена: 1) 9*2=18 (скл.) - взяли склянок води Відповідь: 18 склянок