Для уроків художньої праці закупили 38 аркушів зеленого паперу, синього – на 9 аркушів більше, ніж зеленого, а червоного стільки, скільки зеленого і синього разом. Постав питання до задачі. Розв’яжи.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Скільки аркушів червоного паперу закупили? 1) 38+9=47(арк.) - синього паперу 2) 38+47=85(арк.)  Відповідь: 85 аркушів червоного паперу закупили.