До кожного слова доберіть його форму або спільнокореневе слово з чергуванням при?

До кожного слова доберіть його форму або спільнокореневе слово з чергуванням при??олосних З одним дібраним словом складіть речення Кожух - Дорога- Допоможіть будь ласка мені дуже срочно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожух - у кожусі, кожушок дорога - у дорозі, доріжка Доріжка від цієї хатинки веде до лісового струмочка. У цій порі у кожусі вже надто гаряче.