До поданих імеників добери з довідки відповідні дієслова.Слова:очі,погляд,усмішка,чого,ніс,волосся,постава.Слова для довідки:голублять,заспокоює,зігріває,надихає,облагороджує,кращає,випромінює,пестить.Допоможуть будь ласка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Голублять очі. Надихає усмішка. Облагороджує погляд. Надихає волосся. Кращає постава.