Перший тип відтворення характерний здебільшого для розвинених країн. Відповідно і рівень медицини в цих країнах високий. Навіть така країна, як Уругвай - не виняток.
Другий тип відтворення - це більшість країн, що розвиваються. І теж зрозуміло, який там рівень розвитку медицини.
Тільки даремно вчителі все змішують в одну купу. До країн першого типу відтворення населення належить Молдова. Країна з медициною нижче середнього рівня.
До другого типу відтворення - Чилі. Хіба можна Чилі і Молдову порівняти за рівнем розвитку? Не тільки медицини, до речі.