Do you fancy learing a new sport? Do you want to hang out with your friends in a fun and relaxed atmosphere? Then come to Clearwater. Every is welcome from experienced players to absolute begginers. Open every day expert Monday...

Do you fancy learing a new sport? Do you want to hang out with your friends in a fun and relaxed atmosphere? Then come to Clearwater. Every is welcome from experienced players to absolute begginers. Open every day expert Monday. Join today.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вы представляете обучения новый вид спорта? Вы хотите, чтобы болтаться с друзьями в веселой и непринужденной атмосфере? Тогда приходите в (?). Каждый из приветствуется опытные игроки в абсолютных новичков. Откройте каждый день кроме Понедельник. Вступайте сегодня. Источник:Переводчик