Добро и зло в сказке снежная королева 1)об авторе 2 )добрые и злые силы 3)герда

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)він жив та працював в Копенгагені,все життя писав твори для дітей.Дуже сильно їх любив.2)зло в казці насамперед представляє злий троль,який розбив дзеркало;Це і Снігова королева,яка керує снігами та холодними вітрами,до злих сил я б також віднесла і ту стару у якої жила герда;3)герда це "носій" світлих сил,Вона нічого не побоялася задля того,щоб врятувати Кая.Її любов до Кая змогла розтобити крижане серце юнака