Добрый вечер.не понимаю как составлять условия к задаче правильно,помогите У бабуси,было 17 чорних качок и 9 билых.на скильки бильше у бабуси чорних качок,ниж билых?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8...........................
Гость
Дано: Чорних качок - 17 Білих качок - 9 _____ На скільки чорних більше, ніж білих - ? Розв'язання 17-9= 8(качок) В.:Чорних качок було більше, ніж білих на 8.