Докажите что Вы не грязнуля в 10 предложениях. Если можете, на английском.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-I am wearing a clean clothes 2-I take bath evry night 3-I clean teeh evry morning 4-I don't touch all 5-I clean my hands when i come in my house 6-I don't like mud 7-I clean up after themselfes 8-I don't like when i don't clean 9-I'll clean all my life 10-I lide a pure life