Дописати іменники.Іде, мрячить, мочить, ллє................Дме, свище, виє, шугає..................Пливуть, закривають сонце, вкривають небо............

Дописати іменники. Іде, мрячить, мочить, ллє................ Дме, свище, виє, шугає.................. Пливуть, закривають сонце, вкривають небо............
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. дощ 2.вітер. 3.хмара
Гость
Іде, мрячить, мочить, ллє - дощ; Дме, свище, виє, шугає - вітер; Пливуть, закривають сонце, вкривають небо - хмари.