Допиши реплики: 1) Hello. My __________Willow the with. 2) This _________ my ______. 3) _______ this your_____________? 4) What s your _____________ __________? 5) My ________ colour is black.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello. My name is Willow the witch. This is my cat. Is this your house? What's your favourite colour? My favourite colour is black. What's your favourite colour? -Red. My favourite colour is red.