Допоможіть будь-ласка швидко розв'язати задачу: Одна сова з'їдає 11 мишей за добу,а за літо миша знищує 3 кг зерна.Скільки зерна заощаджує совина сім'я з двох дорослих птахів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лето состоит из 92-х суток 11*2=22 мыши у двух сов 22*3=66 кг зерна уничтожат 22 мыши за одни сутки 22*92=2024 кг зерна сохранят за лето