Допоможіть написати твір на тему: " Мій улюблений фільм"з вживанням слів фнатастіка,геніальний,романтичний,захоплюючий,охоплювальний. Тільки будьласка не з інтернету а з голови.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I love movies, but more like an exciting cartoons. Well, if we talk about movies, I like fantasy and I don't like romantic movies because they are boring. And in sci-Fi movies kopiowanie story, a very interesting turn of events. коротко, но ясно)