Допоможіть) При взаємодії одновалентного металу масою 4,6г з хлором добуто хлорид масою 11,7г. Визначити метал.
Допоможіть) При взаємодії одновалентного металу масою 4,6г з хлором добуто хлорид масою 11,7г. Визначити метал.
Ответ(ы) на вопрос:
4,6X+35,5*4,6=11,7X 7,1X=163,3 x=23-Na
Не нашли ответ?
Похожие вопросы