Допоможіть скласни речення з цими цифрами на вибір Мільйон,пятисотий,шеститисячний,трьохтисячний, тисяча девятсот двадцять шостий

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Іван Васильович виграв у лотереї мільйон гривень
Гость
1.Олег Петрович виграв мільйон гривен у лотереї. 2.У нашому місті з"явився пятисотий тролейбус. 3. 4.Берлінський договір було підписано у тисяча девятсот двадцять шостому році