Допоможіть скласти речення з розділовими знаками

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) У магазині Сашко придбав спортивні товари: кросівки, лижі, гантелі. 2) Оксиген, Нітроген, Гелій - елементи періодичної таблиці Менделєєва.  3) Оксана дуже зраділа, побачивши свою подругу.
Гость
Моя матуся дуже хоче купувати менi нову сорочку,тому що моя вже стара.Бабуся переходила дорого швидко,але машина,яка летiла на усiй швидкостi не затормозила до останнього.Мене зачаровують усi цi квiти:червонi троянди,ароматнi лiлii та чорнобривцi.