Допоможіть скласти розповідь "як співає жайворонок" на 2 клас

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Починає співати жайворонок, злітаючи вгору, і чим вище злітає птах, тим дзвінкіше її голос. Знижуючись, жайворонок співає вже більше уривчасто і метрах в 20 від землі замовкає. Потім знову здіймається вгору, і все повторюється спочатку. Співає самець. Самка в цей час сидить на землі. Злітає вона набагато рідше. Втім, і самець не так вже й багато часу проводить у повітрі