Допоможіть видповисти на питання 1. Лише iменники записано в рядку А книжка, книгарня, книжний Б сонце, соняшник, сонячно В птах, пташеня, пташиний, Г сходинка, похiд, хода 2. Лише дiсслова записано в рядку А свiтати, освiтлюеш...

Допоможіть видповисти на питання 1. Лише iменники записано в рядку А книжка, книгарня, книжний Б сонце, соняшник, сонячно В птах, пташеня, пташиний, Г сходинка, похiд, хода 2. Лише дiсслова записано в рядку А свiтати, освiтлюеш, свiтляк Б наiстися, наТдки, о6'iвся В чистити, чищу, почисти Г крикнути, кричати, крик 3. Прочитайте вiрш. В ( I)ценmрi (2)Micma, де аптека, Є моя (3)бiблiоmека. Я до неi поспiшаю. Там весь день (4)кнuжкu чрIтаю. У знахiдному вiдмiнку вжито iменник, позначений цифрою А| Б2 вз г4 4. Прочитайте вiрш. Брат мiй грався ( 1)а альпiнiста (2)I не може з дуба злiзти. Я вiзьму рюкзак (3)на сшину, Булу лазить (4)по драбинi. Сполучник позначено цифрою лI Б2 вз г4 5. Апостроф треба писати в ycix словах рядка А м..який, здоров..я, п..юре Б кар..ер, пiв..яблука, з..iзд В в..юн, солов..i, духм..яний Г черв..як, зап..ястя, цв..ях 6. НЕ слiдписати разом з дiссловом А не/знати Б не/волити В не/з'iсти Г не/чит Завдання 7-9 передбачають установлення вiдповiдностi. .Що кожного рядка, позначеного ЦИ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - г 2- в 3- г 4- б 5 - б 6- а