Допоможіть знайти вірш Володимира Вихруща меньше меньше РІдна хата больше больше

Допоможіть знайти вірш Володимира Вихруща <<РІдна хата>>
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
*Рідна хата* Хоч сторона моя багата, Красива квітами й людьми, Найкраща в світі-рідна хата Під ясеновими крильми. У ній тепло,і очі мами, І доброта її руки, А над смутними образами Горять барвисті рушники. Тут батьків труд і труд матусі, Поліття чесне,не рясне, А хліб домашній на обрусі- Неначе сонце весняне. Йдемо додолу,як на свято, Любуємося ворітьми: Найкраща в світі рідна хата Під ясеновими крильми.