Допоможить зробити! невдало вжите сполучення слів заміни іншим яке відповідатиму художньому тексту. У зелені високої трави біліє чарівна квітка.. На стеблі 15-20 см заввишки висять перлини. У низу вони схожі на крихітні дзвін...

Допоможить зробити! невдало вжите сполучення слів заміни іншим яке відповідатиму художньому тексту. У зелені високої трави біліє чарівна квітка.. На стеблі 15-20 см заввишки висять перлини. У низу вони схожі на крихітні дзвіночки. Широке листя як долоні охороняють слабке стебло.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нужно исправить ошибки