ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ПЕРЕКЛАСТИ НА АНГЛІЙСЬКУ МОВУ срочно   1 Вона любить ходити в магазин 2 Він не любить грати в шахи 3 Після обіду я мию посуд 4 Вона любить готувати обід 5 Інколи я мию посуд 6 Дуже часто він грає в шахи 7 ...

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ПЕРЕКЛАСТИ НА АНГЛІЙСЬКУ МОВУ срочно   1 Вона любить ходити в магазин 2 Він не любить грати в шахи 3 Після обіду я мию посуд 4 Вона любить готувати обід 5 Інколи я мию посуд 6 Дуже часто він грає в шахи 7 Тому я дуже часто читаю цікаві книжки 8 Я люблю читати книжки про тварин
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. She likes to go shopping. 2. He doesn't like to play chess. 3. I wash the dishes after dinner. 4. She likes to cook dinner. 5. Sometimes I wash up. 6. He plays chess very often. 7. That's why I read interesting books very often. 8. I am fond of reading books about animals. /  I like to read books about animals.