Допоможіть будь ласка з лабораторною по біології!! питання всередині!

Допоможіть будь ласка з лабораторною по біології!! питання всередині!ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЕРИТРОЦИТІВ ЛЮДИНИ І ЖАБ. -Ознаки для порвняння: 1.форма; 2.Відносні розміри; 3.Наявність ядра. -Риси подібності_____________________; -Риси відмінності____________________; -Еритроцити чиєї крові - людини чи жаби - здатні переносити більше кисню?___________Чому?_______; - Продовжте думку. Еволюція еритроцитів хребетних тварин йшла у напрямку________________ .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЕРИТРОЦИТІВ ЛЮДИНИ І ЖАБ. -Ознаки для порвняння: 1.форма; 2.Відносні розміри; 3.Наявність ядра. -Риси подібності__куляста форма___________________; -Риси відмінності__у ер. людини ядра немаэ, ер. дрибни ;у ер. жаби ядро э, розмири бильш велики__________________; -Еритроцити чиєї крові - людини чи жаби - здатні переносити більше кисню? __людини_________Чому? _еритроцити людини мистять гемоглобин, який в свою чергу мистить зализовмистний гем, що притягуе кисень______; - Продовжте думку. Еволюція еритроцитів хребетних тварин йшла у напрямку________________ . с последним, к сожалению, не могу помочь
Гость
еееееееееееееееееееееееееееее