ДВ! Помогите составить предложения на тему " Серуенде " со словами " оқушы, серуен, о

ДВ! Помогите составить предложения на тему " Серуенде " со словами " оқушы, серуен, он екі, ұстап алды, құс, бір, қызық, - плиз на казахском языке для 2 класса.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біз серуенде 12оқушы болып барлық .Қасымызда мұғалімізде де болды.Серуенде 2оқушы далада құс ұстап алды.Біз орман ішінде келе жатырып бір қызық əңгімелер айттық.