Два автомобиля выйихали одночасно з миста у протылежных напрямках .Швыдкисть одного 64 км/год а другого на 8 км/год менша.Яка видстань миж автомобилямы буде через 6 год ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 64-8=56 (км/год)- швидкість другого автомобіля; 2) 64+56= 120 (км/год) - швидкість віддалення; 3) 120*6=720 (км) Відповідь: 720 км буде відстань між автомобілями через 6 годин