Два мандрівники перебувають на відстані 4,6 км один від одного . Вони йдуть назустр?

Два мандрівники перебувають на відстані 4,6 км один від одного . Вони йдуть назустр??ч один одному і зустрічаються через 0,8 год. Знайдіть швидкість одного з них у 1,3 рази більша за швидкість іншого памагите пажалуста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4,6 км : 0,8 час  = 5,75 км/час (скорость сближения или сумма скоростей) (V=S:t) х - скорость первого 1,3х - скорость другого 1,3х+х=5,75 2,3х=5,75 х=5,75:2,3 х=2,5 (км/час) - скорость первого 1,3*2,5=3,25 (км/час) - скорость другого Ответ:скорость первого путешественника 2,5 км/час, а второго - 3,25 км/час