Два робітники працюючи разом можуть виконати деяку роботу за 4 дні яку третину роботи виконає перший робітник а потім його замінює другий то вся робота буде виконана за 5 днів .За скільки днів можна виконати цю роботу кожний ро...

Два робітники працюючи разом можуть виконати деяку роботу за 4 дні яку третину роботи виконає перший робітник а потім його замінює другий то вся робота буде виконана за 5 днів .За скільки днів можна виконати цю роботу кожний робітник працюючи самостійно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
спочатку склади таблицю:                 .обєм роботи. продуктивність. час. 1робітник                                                     2робітник   А потім рівняння