Два школяр вийшли одночасно з одного будинку і вирушили один за одним по заметені?

Два школяр вийшли одночасно з одного будинку і вирушили один за одним по заметені?? снігом доріжці до школи. Крок одного з них дорівнює 75 см, а другого 65 см. Першого разу їх кроки збіглися через 18 секунд після початку руху , а через 10 хвилин їх кроки збіглися на порозі школи . Знайдіть ідстань ід будинку , з якого вийшли хлопчики , до школи .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Украиниш хуиниш :D азазазазазазазазаз