Два трактористи , працюючи разом , можуть зорати поле за 6 годин . За скільки годин кожен тракторист , працююяи окремо , може зорати це поле , якщо один з них може його зорати на 5 годин швидше ?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - все поле1:6=1/6 (поля/час) - производительность трактористов при совместной работе1:10=1/10 (поля/час) - производит. І тракториста1/6 - 1/10 = 1/15(поля/час) - производительность работы ІІ тракториста1: 1/15= 15(часов) - время вспашки поля ІІ трактористом