Головні риси характеру Тома Сойера обгрунтуйте конкретними прикладами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Том Сойєр був хитрий, це показано у тому уривку, коли його змусили фарбувати паркан. Він же зробив так, що йому подобається це робити, і хлопці, побачивши це, почали підходити і просити, пропонуючи натомість якісь дрібні речі. Тим самим, він, якщо можна так сказати розбагатів. Також був жвавим (шумним), справедливий. Він завжди був самим собою, цінував, любив свободу. Також йому подобалася 1 дівчинка. Він був сміливим і завжди домагався своєї мети! Це показано в такому епізоді, коли він поліпшив хвилинку і поцілував дівчинку, яка подобалася йому. А якщо розглядати епізод, де він заблукав разом з дівчинкою в печері? То він не побоявся, був тямущим, і саме тому вони вибралися, ось така характеристика Тома Сойєра!