Грані многограника є або трикутниками , або квадратами . Кожен квадрат межує з чотирма трикутниками , а кожен трикутник межує з трьома квадратами . Якщо у многограника шість граней є квадратами , то скільки з його граней ж трик...

Грані многограника є або трикутниками , або квадратами . Кожен квадрат межує з чотирма трикутниками , а кожен трикутник межує з трьома квадратами . Якщо у многограника шість граней є квадратами , то скільки з його граней ж трикутниками?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Помогите над етой задачой