Хто вивчає німецьку і в кого є такий підручник H@llo, Freunde! 8-й клас! допоможіть з ДЗ

Хто вивчає німецьку і в кого є такий підручник H@llo, Freunde! 8-й клас! допоможіть з ДЗпідручник H@llo, Freunde! 8-й клас! Світлана Сотникова! (видавництво ранок) нам задали перекласти текст на сторінці 54. бажано на україньську але хто не може то можна й російською звичайно!!! допоможіть! а якщо хтось знає силку online ГДЗ до цього підручника (де є всі зроблені вправи. переклади і т.д.) поділіться будь ласка))) Завчасно дякую!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цього підручника немає, але якщо викладеш завдання — то спробую допомогти.