I am Mark. I am.... . I go to..... . I can..... English. I .... to swim and play football. For..... I have tea and sandwiches,I have got a lot of.....

I am Mark. I am.... . I go to..... . I can..... English. I .... to swim and play football. For..... I have tea and sandwiches,I have got a lot of......We play..... .on Saturdays. закончить рассказ марка о себе использовать слова speak,like,school,breakfast,football,friends,nine
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
.I go to school, . I can nine English. I like to swim and play football.  For ,breakfast  have tea and sandwiches,I have got a lot of friends  .We play football on Saturdays.