I like____________ I am good at___________ I can ________________ I am going to___________________________________ I__________not______________to___________ _______________________________________ I______ ___________ to be ____...

I like____________ I am good at___________ I can ________________ I am going to___________________________________ I__________not______________to___________ _______________________________________ I______ ___________ to be ________________________________про спортсмена пж
Гость
Sport Football Swim Tennis