І рівень. Виберіть правильну відповідь 1. Леся Українка народилася на: а) Буковині; б)Волині; в)Черкащині; г)Донбасі. 2.Перша поезія Лесі Українки мала назву: а) «Надія»; б) «Думи і мрії»; в) «Конвалія»; г) «Рідний кр...

І рівень. Виберіть правильну відповідь 1. Леся Українка народилася на: а) Буковині; б)Волині; в)Черкащині; г)Донбасі. 2.Перша поезія Лесі Українки мала назву: а) «Надія»; б) «Думи і мрії»; в) «Конвалія»; г) «Рідний край». 3. Скільки поетичних збірок творча спадщина Лесі Українки? а) Дві; б) чотири; в) сім; г) три. 4.Який твір Лесі Українки випадає з логічного ряду? а) «Давня весна»; б) «Давня казка»; в) «Хотіла б я піснею стати»; г) «Ви щасливі, пресистії зорі». 5. Скільки разів поет допоміг лицареві у поемі «Давня казка»? а) Один; б) два; в) три; г) чотири. 6.Скільки часу тривала облога (поема «Давня казка»)? а) Тиждень; б) два тижні; в) три роки; г) два місяці. ІІ рівень. Установіть відповідність між цитатою та її автором 1. «Маєм свого отамана!- Ось де корінь цілій справі». А.Поет 2. «Гей!...Обережно! Віку збавите людині!» Б. Бертольдо 3. «....втікай лиш краще, бо пізнаєшся ти з лихом...» В. Співці ІІІ Виконайте ідейно-художній аналіз поезії Лесі Українки «Хотіла б я піснею стати...» (1)настрій; 2)вид лірики (громадянська; інтимна; філософська; пейзажна); 3)жанр; 4)тема; 5)ідея; 6)художні засоби ( а)лексичні; б)синтаксичні; в)фонетичні); 7) строфіка (двовірш; картен, сонет тощо); 8) віршовий розмір(хорей, ямб); 9) римування; 10) види рим.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповіді 1)б; 2)а; 3)г; 4)б;