I saw horses eating their hay . I sew many rides there high and low. Went upside down,but Mom said,"No!!!" We dought cotton candy and lemonade. After that we saw a parade! I saw baby pigs walking aroung. Then I took a picture o...

I saw horses eating their hay . I sew many rides there high and low. Went upside down,but Mom said,"No!!!" We dought cotton candy and lemonade. After that we saw a parade! I saw baby pigs walking aroung. Then I took a picture of a clown! I liked the Caunty Fair, Next time I hope I'll see you there! перевод!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я видел лошадей едят сено. Я шью много едет там высоко и низко. Ходила с ног на голову, но сказала мама, "Нет !!!" Мы думали, сладкую вату и лимонад. После этого мы увидели парад! Я видел ребенка свиней ходить aroung. Тогда я взял картину клоун! Мне понравилась Caunty Fair, В следующий раз я надеюсь, что я буду видеть вас там!
Гость
Я побачив коні їли сіно . Я шию багато атракціонів є високі і низькі. Пішов вниз,але мама сказала:"ні!!!" Ми безумовно солодку вату і лимонад. Після цього ми побачили парад! Я бачив поросят гуляючи навколо. Потім я сфотографував клоун! Мені сподобалося Caunty Ярмарок, В наступний раз я сподіваюся побачити вас там