I SKATE IN WINTER -  MARTIN SKATES IN WINTER TOO  ПЕРЕДЕЛАТЬ ПО ОБРАЗЦУ ПРЕДЛОЖЕНИЕYOU PLAY TENNIS IN SAMMER - PAM ???????????????????

 I SKATE IN WINTER -  MARTIN SKATES IN WINTER TOO  ПЕРЕДЕЛАТЬ ПО ОБРАЗЦУ ПРЕДЛОЖЕНИЕ YOU PLAY TENNIS IN SAMMER - PAM ???????????????????
Гость
Pam plays tennis in summer too