Яка відстань була між лисичкою та зайчиком до початку їх руху , якщо вони зустріли?

Яка відстань була між лисичкою та зайчиком до початку їх руху , якщо вони зустріли??я через 10хв після того , як почали одночасно бігти назустріч одне одному ? Швидкість зайчика 300 м / хв , а лисички - 500 м / хв .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
300 м/мин+500 м/мин=800 м/мин (скорость сближения) 800 м/мин*10 мин=8000 м=8 км (1 км=1000 м) (S=Vt) Ответ: расстояние между лисой и зайцем до начала их движения было равно 8 км