Які художні засоби в вірші "Все. все покинуть, до тебе полинуть" (Леся Українка)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"струна якась тремтяча, любая розмова, важкі, ворожії сновиддя" - це епітети серце каже, поцілунок на устах озветься, безодні мрій таємні, душу опановують примари, голос твій бринить, співа з журбою, сон мені склепить помалу вії - це будуть метафори тремтить-бринить, немов сльоза гаряча - це порівняння