I,m wearing my jeans And my favourite T-shirt!I,m wearing my hat And my favourite skirt!I,m wearite my jacket, I,m wearing my coat,We,re sailing away In oursailing boat!Take off your socks,Tak off your shoes,We,re sailing away ...

I,m wearing my jeans And my favourite T-shirt!I,m wearing my hat And my favourite skirt!I,m wearite my jacket, I,m wearing my coat,We,re sailing away In oursailing boat!Take off your socks,Tak off your shoes,We,re sailing away On a magic cruise!Как прочитать этот текст русскими буквами
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ай эм веаринг джинс энд май фэворит ти-шётрт  ай эм веаринг май хэт анд май фэворит скёрт  ай эм веар май джекет  ай эм веаринг май коат  ви ар сайлинг эвэй ин  все )