Использовать Past Perfect1.я зателефонував,коли він вже сдав екзамен2.я сказав тобі,що зустрічав її минулого тижня.3.ми зустрілися до другої години

Использовать Past Perfect 1.я зателефонував,коли він вже сдав екзамен 2.я сказав тобі,що зустрічав її минулого тижня. 3.ми зустрілися до другої години
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. I called when he had passed his exam. 2. I told you that had met her the previous week. 3. We had met before that hour.