Исправьте ошибки в предложениях,если это необходимо. 1)I,d like to know what you look at.наверху после I запятая. 2)What trees are you planting every spring? 3)She feeds her pets every morning. 4)Ann is hating to eat porridge i...

Исправьте ошибки в предложениях,если это необходимо. 1)I,d like to know what you look at.наверху после I запятая. 2)What trees are you planting every spring? 3)She feeds her pets every morning. 4)Ann is hating to eat porridge in the morning.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)I'd like to know what you look at.-правильно 2)What trees do you plant every spring? 3)She feeds her pets every morning.-правильно 4)Ann hates to eat porridge in the morning.